یکی از دوره های سخت زندگیم را میگذرانم اگرچه به نظر مشاورم این حال و روز من برای یک کنکور مسخره! مسخره است. اما من واقعا در عذابم. در درس های اقتصاد روانشناسی جانعه شناسی روی صد حساب کرده ام. زبان 60 به بالا، دینی 75 تا 80 به بالا، فلسفه و تاریخ و جغرافیا 60 به بالا و ادبیات عا 50 به بالا و ریاضی هم 50.

انچه من از تسلطم بر درسها میبینم همین است. خب یعنی وضعم بد نیست و شاید خوب باشد اما بعید میدانم این شرایط من را به نتیجه ی دلخواهم برساند. مگر اینکه فکر کنم خدایی هست که برایم مسیر دیگری باز خواهد کرد و بیشتر از این اراده و خواستنم را به آزمایش نخواهد گذاشت.

که اگر هم چنین باشد با وجود از سر گذراندن لحظه هایی که با تمام وجود رنجش را احساس کرده ام و شاید برای آن لحظه ها از خودم پرسیده ام به چه قیمت اما حالا همین حالا که هنوز دو ماه پرکار دیگر در پیش دارم با اطمینان میدانم که اگر قرار باشد یک بار دیگر خواستنم به محک گذاشته شود دوباره خواهم خواست.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

James فروشگاه آنلاین مجازی پول و دیگر هیچ Michael ساخت و فروش انواع سایبان برقی و سایبان مغازه راهنمای ثبت نام لاتاری 2021 تجهیزات ایمنی در تهران فاخته پرواز